Difference between revisions of "MediaWiki:Wikimedia-editpage-tos-summary/pl"

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search
(bezpłciowo)
m (Update to use protocol URLs)
Line 1: Line 1:
Jeśli nie chcesz, aby Twój tekst mógł być dowolnie zmieniany przez każdego oraz rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj. Jeśli tekst nie został napisany przez Ciebie samodzielnie, musi on być dostępny na zasadach zgodnych z [http://wikimediafoundation.org/wiki/Terms_of_Use warunkami wykorzystania] oraz musisz zgodzić się na wszystkie istotne wymogi licencyjne.
+
Jeśli nie chcesz, aby Twój tekst mógł być dowolnie zmieniany przez każdego oraz rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj. Jeśli tekst nie został napisany przez Ciebie samodzielnie, musi on być dostępny na zasadach zgodnych z [//wikimediafoundation.org/wiki/Terms_of_Use warunkami wykorzystania] oraz musisz zgodzić się na wszystkie istotne wymogi licencyjne.

Revision as of 07:56, 23 November 2011

Jeśli nie chcesz, aby Twój tekst mógł być dowolnie zmieniany przez każdego oraz rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj. Jeśli tekst nie został napisany przez Ciebie samodzielnie, musi on być dostępny na zasadach zgodnych z warunkami wykorzystania oraz musisz zgodzić się na wszystkie istotne wymogi licencyjne.