Difference between revisions of "MediaWiki:Wikimedia-editpage-tos-summary/pl"

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search
m (Update to use protocol URLs)
(We have a Polish language version of ToS (as reported on https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedia%3AKawiarenka%2FKwestie_techniczne&action=historysubmit&diff=28941507&oldid=28936817))
 
Line 1: Line 1:
Jeśli nie chcesz, aby Twój tekst mógł być dowolnie zmieniany przez każdego oraz rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj. Jeśli tekst nie został napisany przez Ciebie samodzielnie, musi on być dostępny na zasadach zgodnych z [//wikimediafoundation.org/wiki/Terms_of_Use warunkami wykorzystania] oraz musisz zgodzić się na wszystkie istotne wymogi licencyjne.
+
Jeśli nie chcesz, aby Twój tekst mógł być dowolnie zmieniany przez każdego oraz rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj. Jeśli tekst nie został napisany przez Ciebie samodzielnie, musi on być dostępny na zasadach zgodnych z [//wikimediafoundation.org/wiki/Warunki_korzystania warunkami wykorzystania] oraz musisz zgodzić się na wszystkie istotne wymogi licencyjne.

Latest revision as of 12:44, 5 January 2012

Jeśli nie chcesz, aby Twój tekst mógł być dowolnie zmieniany przez każdego oraz rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj. Jeśli tekst nie został napisany przez Ciebie samodzielnie, musi on być dostępny na zasadach zgodnych z warunkami wykorzystania oraz musisz zgodzić się na wszystkie istotne wymogi licencyjne.