Скасування

Jump to navigation Jump to search

Скасування

Припиніть скасовувати мої редагування, я їх робив не просто так. Всі вони перелічені на сторінці Special:ListGroupRights цього та інших проектів, і я ставив велику літеру там, де має бути велика літера, і малу там, де має бути мала.

П.С: Хіба що Ви хочете уніфікувати все навпаки - зробити абсолютно всі варіанти з малої літери. На таке я погоджуюсь. Також ще треба замінити дієслово на іменник, що позначає право - теж для уніфікації. Подекуди я це вже зробив, але не всюди. І ще раз наголошую - або поверніть мої редагування, або замініть позначення решти прав, замінивши велику літеру на малу. Special:ListGroupRights - знайдіть тут свої "виправлення" (вони починаються з малої літери)

П.П.С: При перевірці перекладу дивіться не на російську версію (в них там справді все з малої літери на Special:ListGroupRights), а на англійську, бо в нас, схоже, орієнтувалися саме на англійців, коли перекладали назви прав.

Piramidion (talk)01:35, 6 April 2015

Вони роками були малими, а тепер раптом стали великими? З чого б це? Тим більше, якщо воно на Special:ListGroupRights використовуються — нашо там велика? Я свого часу повиправляв був на малу літеру.

Ahonc (talk)09:07, 6 April 2015

"З чого б це" - мене не цікавить. І чому вони роками були з малої - теж. Я бачу сам факт. Всі повідомлення такого типу в нас записуються з великої. Тому або виправляєте всі інші на малу літеру, або я скасовую Ваші виправлення, інших варіантів нема.

Piramidion (talk)09:22, 6 April 2015

Я ж їх колись повиправляв був. А десь є список самих сторінок? А то по [1] довго шукати.

Ahonc (talk)09:35, 6 April 2015

Навряд чи, бо кожне таке право належить до окремої підгрупи повідомлень, як от skipcaptcha належить до загальної групи про captcha. Я шукаю через звичайний пошук, просто беру повідомлення зі Special:ListGroupRights і шукаю вже перекладені повідомлення. Якщо Ви наполягаєте на вживанні малої літери замість великої - я сам можу цим зайнятися, я зацікавлений лише в уніфікації. І мені треба впевнитись, що ніхто не скасовуватиме моїх редагувань знову.

Piramidion (talk)10:48, 6 April 2015

ОК, можете виправити на малі.

Ahonc (talk)11:11, 6 April 2015

Добре. Я вже частину виправив, і вони моментально оновлюються на тутешній сторінці Special:ListGroupRights, принаймні для мене. За решту візьмуся пізніше.

Piramidion (talk)11:18, 6 April 2015