Скасування

Jump to navigation Jump to search

Скасування

You do not have permission to edit this page, for the following reason:

The action you have requested is limited to users in the group: Users.


You can view and copy the source of this page.

 

Return to Thread:User talk:Ahonc/Скасування.

Вони роками були малими, а тепер раптом стали великими? З чого б це? Тим більше, якщо воно на Special:ListGroupRights використовуються — нашо там велика? Я свого часу повиправляв був на малу літеру.

Ahonc (talk)09:07, 6 April 2015

"З чого б це" - мене не цікавить. І чому вони роками були з малої - теж. Я бачу сам факт. Всі повідомлення такого типу в нас записуються з великої. Тому або виправляєте всі інші на малу літеру, або я скасовую Ваші виправлення, інших варіантів нема.

Piramidion (talk)09:22, 6 April 2015

Я ж їх колись повиправляв був. А десь є список самих сторінок? А то по [1] довго шукати.

Ahonc (talk)09:35, 6 April 2015

Навряд чи, бо кожне таке право належить до окремої підгрупи повідомлень, як от skipcaptcha належить до загальної групи про captcha. Я шукаю через звичайний пошук, просто беру повідомлення зі Special:ListGroupRights і шукаю вже перекладені повідомлення. Якщо Ви наполягаєте на вживанні малої літери замість великої - я сам можу цим зайнятися, я зацікавлений лише в уніфікації. І мені треба впевнитись, що ніхто не скасовуватиме моїх редагувань знову.

Piramidion (talk)10:48, 6 April 2015

ОК, можете виправити на малі.

Ahonc (talk)11:11, 6 April 2015

Добре. Я вже частину виправив, і вони моментально оновлюються на тутешній сторінці Special:ListGroupRights, принаймні для мене. За решту візьмуся пізніше.

Piramidion (talk)11:18, 6 April 2015