رایانامه

Jump to navigation Jump to search

رایانامه

سلام من نمی دونم چرا پست الکترونیکی یا ایمیل رو ترجمه می کنید " رایانامه", کاربر ها موقع ثبت نام گیج میشند اصلا متوجه نمیشن چیه!

Omidh (talk)06:56, 9 October 2013
ظاهر ویکی‌پدیا/مدیاویکی از این کلمات زیاد دارد و رایانامه به نظر من به قدری کاربردی شده که اکثر کاربران متوجه شوند. اگر در جایی غیر از مدیاویکی استفاده کرده‌ام بازگردانید. راستی بهتر از قبل از ترجمه بیشتر با قوائد ترجمهٔ فارسی آشنا شوید Localisation guidelines/fa
ebraminiotalk07:04, 9 October 2013

You do not have permission to edit this page, for the following reason:

The action you have requested is limited to users in the group: Users.


You can view and copy the source of this page.

Return to Thread:User talk:Ebraminio/رایانامه/reply (2).

دوست عزیز حتماً صفحه‌ای که به شما دادم را به دقت و جز به جز مطالعه فرمایید. آخرین خط پاسخ شماست که در این ویرایش نیز اشاره شده [1]. اینکه شما نشیده‌اید قطعاً معیار خوبی برای رد یک کلمه نیست. من نیز در ابتدای ورود به ویکی‌پدیا خیلی از کلمات برایم ناآنشنا بود و همینطور که کاربر مطالب جدیدی در ویکی‌پدیا برای یادگرفتن می‌بیند کلمات جدیدی را نیز فراخواهد گرفت، البته برای یک ویکی شخصی می‌توان ترجمه‌ها را در همان ویکی تغییر داد که می‌توانید با توجه به مستندات مدیاویکی چنین کاری را انجام دهید. همچنین در نوشتن از fa:ویکی‌پدیا:دستور خط (لطفاً آن را به صورت خط به خط مطالعه نمایید) خصوصاً در ترجمه‌های مربوط به مدیاویکی و ویکی‌پدیا بهره بگیرید. سعی کنید ترجمه‌هایتان منطبق با سایر ترجمه‌ها باشد به این دلیل که هماهنگی در همهٔ ترجمه‌ها گاهی از درستی یک ترجمه مهم‌تر است. از آنجایی که ترجمهٔ رایانامه مورد توافق اکثر ویکی‌پدیایی‌ها بوده لطفاً ادامهٔ بحث را در این صفحه که ایجاد کرده‌اید داشته باشید و در این مورد خاص تنها در صورت رسیدن توافق خصوصاً با کاربران ویکی‌پدیا آن را اعمال کنید. موفق باشید.

ebraminiotalk13:12, 9 October 2013