Thread history

Fragment of a discussion from User talk:Ebraminio
Viewing a history listing
Jump to navigation Jump to search
Time User Activity Comment
No results
ببخشید، آیا راهی وجود دارد که سوال‌هایم را از شما بپرسم؟ مشکلی که الآن دارم این است که نمی‌دانم چگونه می‌شود نام مستعار برای فضای نام‌های موجود درست کنم.(یا از کجا برای این کار درخواست بدهم). ممنون
ebraminiotalk20:57, 22 June 2010

سلام

فضاهای نام همین الان ترجمه دارند. ترجمه‌هایشان را خیلی راحت عوض نکنید چون پروژه‌های زیادی را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد (عنوان فضاهای نام در پیوندها کاربرد زیادی دارد و تغییر آن تعداد زیادی از پیوندها را خراب می‌کند).

سوال ها را به همین روشی که الان پرسیدید بپرسید یا با ای-میل.


ممنون

Huji14:05, 23 June 2010
بله متوجه هستم. البته برای تغییرات بزرگ حتما هماهنگی انجام می‌دهم. سوال من در رابطه نام مستعار فضای نام هست. مانند تصویر که به پرونده مرتبط است. یا wp: که در ویکی انگلیسی یک فضای نام مستعار است.(بر خلاف وپ: در ویکی فارسی) ممنون که راهنمایی می‌کنید.
ebraminiotalk14:11, 23 June 2010

برخی از این نام‌های مستعار در هر ویکی تنظیم می‌شوند و جزو ترجمه کلی نیستند. اگر موردی مد نظرتان هست که می‌تواند عمومیت داشته باشد بگویید من مستقیماً در فایل ترجمه وارد می‌کنم.

Huji04:12, 24 June 2010
با توجه به ویرایش MediaWiki:Sp-translate-data-Namespaces/fa که مدیا را به رسانه‌ای تبدیل کرده‌ام(هنوز اعمال نشده ظاهرا)، اگر امکان دارد فضای نام مستعار مدیا: را برای آن فضای نام قرار دهید.(برای پشتیبانی به عقب)
همچنین اگر امکان دارد به من بگویید چگونه می‌توانم از مدیران تقاضا کنم که برای وپ: و ر: یک فضای نام مستعار درست کنند. خیلی ممنون
ebraminiotalk07:21, 24 June 2010

آن ویرایش را من به «مدیا» برگرداندم. اگر قرار باشد نام مستعاری بگذاریم، «رسانه» را به عنوان نام مستعار می‌گذاریم نه «رسانه‌ای».

در مورد دیگری هم اگر منظورتان در ویکی‌پدیای فارسی است، در همان جا باید صفحه‌ای ایجاد کنید، نظرسنجی را مطرح کنید و اگر موافقت اعضا وجود داشت و به اجماع رسید، از به‌آفرید بخواهید که جمع‌بندی نهایی را در فراویکی گزارش و تقاضای رسیدگی کند.

Huji10:58, 28 June 2010