Thread history

Fragment of a discussion from User talk:Gırd
Viewing a history listing
Jump to navigation Jump to search
Time User Activity Comment
No results

Saadet partisi millet vekili adayı olduğumu Mirzaliden başka bilen yok ki. ayrıca başka bir hesaptan daha aynı küfürleri etti. o hesapta Almanyada ona yakın yerde oturan birisiydi. bu dediğim çok yakın bir zamanda oldu. yazışmaların hepsi onda var. saklıyor bir yerde. Biz onunla 2011den beridir tartışıyoruz ama bana yezidin tohumu deyince karşılıklı hakaretler başladı. Mesela seninle normal tartışıyoruz ama sana veya ailene hakaret etmiyorum, çünkü biri bana hakaret etmezse bende ona hakaret etmmem.

1917 Ekim Devrimi (talk)14:52, 16 December 2016

Ez to ra pers keri, eger Saadet Partisi ra namzedê bini bızanê kı tı wıni kıfıran keni/kerdê, se beno? Tı çı fıkırneni? Tı hirıs serriyê, lajek niyê. Eger ez kıfıranê to bın ra bınusi, ê ınca ra heta uca ray benê. Bıra Mirzaliy mı ra vat kı o şeno pêro arşivê xo a bıko. Ey mı ra delilo somut moto, tı zi mı ra delilê xo bımotnı, o zeman ez zan çı raşto çı çewto. Yew zi o to ra pilo, ney bıgêrı xo çım ver.

Gırd (talk)21:18, 16 December 2016

jew insan mıra pil bo zi, heqê cı çınyo kı mırê heqaret bıkero. Siyasi tercihê mı, mı eleqeder keno. Mı çım dı Mirzali henda çıniyo.

1917 Ekim Devrimi (talk)07:52, 17 December 2016

Her kes şeno fıkırê xo bıfıkırno. O delilê xo motnıno, tı vanê ey to ra heqaret kerdê, ema wıni aseno kı delilê to çıniyo. Ino dem ra tepeya ez nêşena çiyê bıkeri. Heqa to zi çıniya kı wıni kıfıran kerı, heqa ey zi çıniya kı kıfıran kero. Her dı heti zi yewbinan ra kıfır mekerê, ma nêwazıni kı Wikipediyad goşdariya kıfıran bıbê.

Mayan u wayan ra kıfır mebo.

Gırd (talk)16:09, 17 December 2016

Facebookta benim zaman tünelime ve bazı fotoğrafların altına, senin ananı asfaltta sikecez, yazıldı. Aldım hepsinin sildim. bununla ilgili sana bir kanıt sunamam bunu bil. Facebook yazışmalarının kaydı bende yok, arkadaş listemden çıkardım ve bütün geçmiş mesajlaşmalarının hepsini sildim. Sen bir insana durup dururken tokat atar mısın? tokat atman için birinin sana vurması lazım veya saldırmaya yeltenmesi lazım. O lanet insan eğer hala küfür etmedim diyorsa veya başka birisine küfür ettirtmemişse bunu ispat etmezse o kişi en adi orospu çocuğudur.

1917 Ekim Devrimi (talk)16:39, 17 December 2016

Yazılmıştır ancak bunu Mirzali'nin yazdığı (veya yazdırdığı) konusunda emin misin? Mirzali mesaj arşivini gösterebileceğini söyledi. Eğer dediğin gibi küfür etmişse neden arşivini açmayı teklif etsin? Yahut dediğin gibi küfür etmiş olsun, bu durumda sen adamın merhum annesine neden küfür ediyorsun? O küfürleri okurken ben kendim rahatsız oluyorum. Keskin sirke küpüne zarardır.

Gırd (talk)20:12, 17 December 2016