תרגומי [[MediaWiki:Action-createpage/he]] ־ו[[MediaWiki:Action-createtalk/he]]

Jump to navigation Jump to search
Revision as of 17 June 2016 at 22:13.
The MediaWiki:Action-createpage/he_־וMediaWiki:Action-createtalk/he_50772 highlighted comment was edited in this revision. [diff]

האם אתה בטוח בטענה שהעלית שם? למיטב ידיעתי, הודעות מסוג זה מוצגות כאשר ההרשאה הספציפית (createpage או createtalk) אינה קיימת עבור המשתמש, ולא בכל מקרה שבו אין רשות לבצע את הפעולה המבוקשת מסיבה כלשהי. לכן משתמש ללא הרשאה זו אכן אינו מורשה "ליצור דפים" או "ליצור דפי שיחה", ולא רק את הדף הספציפי.

האם בכל זאת קיים מקרה שבו משתמש, שיש לו הרשאה כללית ליצירת דפים/דפי שיחה, רואה הודעה זו? כי אם אין מקרה כזה - יש להחזיר את התרגום המקורי, שהוא מדויק ואינפורמטיבי יותר. (אם יש מקרה כזה, אז יש לשנות גם במקור.)

    rotemlissTalk21:31, 17 June 2016
    הניסוחים "ליצור דפים" ו"ליצור דפי שיחה" שגויים לפי מה שראיתי. המקרה היחיד שבו נתקלתי בהודעת השגיאה הזאת היא כאשר ניסיתי ליצור דף מוגן, וכמובן שמקרה כזה אני לא יכול ליצור רק את הדף הספציפי הזה, אבל אני כן יכול ליצור דפים אחרים.

    נסה למשל להיכנס לכאן או לכאן. הדפים הספציפיים האלה מוגנים מפני יצירה, ולכן לא ניתן ליצור אותם, למרות שאתה דווקא כן יכול ליצור דפים בוויקיפדיה באופן כללי כי יש לך את ההרשאות createpage ו־createtalk, אבל אין לך הרשאה לערוך דפים מוגנים (editprotected אם אני לא טועה).

      Guycn2 · 22:11, 17 June 2016