Vertimas:Naujas projektas

From translatewiki.net
Revision as of 19:02, 13 October 2022 by Pavel1513 (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

Translatewiki.net nori augti

Mes ieškome daugiau projektų! Nedvejodami susisiekite su mumis ir aptarkite, kaip jūsų projektas gali būti įtrauktas į "translatewiki.net". Vertiname mūsų savanorių vertėjų darbą, todėl ieškome sveikų projektų, kurie būtų aktyviai plėtojami artimiausioje ateityje. Taip pat pabrėžiame kūrėjų ir vertėjų bendravimo svarbą. Toliau pateikiame trumpą sąrašą, kuriame pabrėžiama, ką tikimės matyti naujame projekte ir kuriuos procesus reikia valdyti projektą patvirtinus.

Mes reikalaujame...

Atvirumas
Atvirumas Priimame tik tuos projektus, kuriuose naudojama laisvoji atvirojo kodo licencija. Pasirinktinai žiūrime į tai, kuriuos projektus norėtume palaikyti tiesiogiai. Kadangi mūsų ištakos yra "MediaWiki" bei "Vikimedija" projektai, mums jie lieka pagrindinė vertybė. Jei jūsų programa nėra laisva, bet vis tiek norėtumėte naudoti šią programinę įrangą, peržiūrėkite "Dokumentaciją".
Plėtra
Plėtra Naujasis projektas turi būti aktyviai plėtojamas ir naudoti versijų valdymo sistemą. Jau esame susipažinę su "CVS", "Subversion" ir "Git". Turi būti periodiškai išleidžiamos projekto laidos (versijos) arba naudojamas kitas būdas vertimams atnaujinti. Laikas, per kurį vertimą būtų galima pradėti naudoti (TIU), turi būti kuo trumpesnis. Yra keletas būdų, kaip greičiau pradėti naudoti vertimus, kuriuos galima aptarti.
Integracija
Integracija Kai jūsų projekto turinys bus išverstas, "translatewiki.net" personalo narys įtrauks vertimo atnaujinimus į jūsų projektą. Tam reikės atlikti kalbos įtraukimo prcedūrą. "Translatewiki.net" reikės prieigos, kad galėtų perkelti pakeitimus į jūsų projektą (pvz., priegos suteikimas naudojant tiesiogines "push" arba "pull" užklausas) arba turėti prieigą prie atšakos, kuri bus pastebėta ir susieta. Taip užtikrinamas reguliarus vertėjų darbo integravimas.

Mums patinka...

"i18n" palaikymas
"i18n" palaikymas Mes palaikome tik "UTF-8" simbolių kodavimą. Pirmenybė teikiama programoms, kurios "i18n" sistemoje palaiko kintamuosius, daugiskaitos formas ir rašybą iš dešinės į kairę. Manome, jog visada reikia atsižvelgti į gramatinių formų palaikymą, taip pat į naudotojo lyties palaikymą, kai naudotojas minimas tiesiogiai arba sąsajos pranešimuose minimi kiti naudotojai. Šioje srityje dažnai kyla daugiausia problemų bei vėlavimų; kad jų išvengtumėte, išbandykite patarimus iš "Lokalizacija kūrėjams".
Komunikacija
Komunikacija Projekto kūrėjas turėtų būti aktyvus svetainėje "translatewiki.net", kad atsakytų į klausimus, praneštų apie išleidžiamas projekto laidas (versijas), koordinuotų darbą su projekto kūrėjų grupe ir pan. Mūsų lokalizacijos metodas veikia geriausiai, kai dalijimasis informaciją tarp kūrėjų ir vertėjų grupių yra kuo laisvesnis. Projekto ryšių palaikymo grupė čia atlieka labai svarbu vaidmenį.
Failo formatai
Failo formatai "Translatewiki.net" sistema yra paremta failų vertimu. Pageidautina naudoti raktais pagrįstų failų formatus, pavyzdžiui, "JSON", "Java properties" arba "Ruby-style YAML". Kiti palaikomi failų formatai: "Gettext", "Android" ir "iOS". Praneškite, jei galvojate apie kitą formatą; iš patirties žinome, kad, jei gerai mokate "PHP", failų formatų palaikymą pridėti gana lengva.

Vis dar domina? Gerai. Galite susisiekti su mumis per,

Jei norite iš pradžių panagrinėti kažką daugiau, išbandykite puslapį "Lokalizacija, skirta kūrėjams".