MediaWiki:Abusefilter-autopromote-blocked/sq

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search

Ky veprim është identifikuar automatikisht si i dëmshëm dhe është ndaluar. Përveç kësaj, si masë sigurie, disa privilegje të dhëna në mënyrë rutinore janë revokuar përkohësisht në llogarinë tuaj. Një përshkrim i shkurtër i rregullave të shpërdorimit që veprimet tuaja janë përputhur janë: $1