MediaWiki:Abusefilter-edit-status-profile/sq

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

fundit $1 veprimet e, ky filtër i ka krahasuar $2 ($3%). Mesatarisht, koha e rrjedhës është $4ms, dhe konsumon $5 kushtet e kufirit të kushtit