MediaWiki:Abusefilter-edit-throttled-warning/mk

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Предупредување: Овој филтер е автоматски означен како штетен. ОД безбедносни причини, следниве дејства нема да се исполнат ($1). Прегледајте и оптимизирајте ги условите за да го тргнете ова ограничување