MediaWiki:Abusefilter-edit-throttled/mk

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Предупредување: Овој филтер е автоматски исклучен од безбедносни причини. Во работата филтерот Ја премина границата од $1% совпаднати дејства.