MediaWiki:Abusefilter-status/sq

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

fundit $1 veprimet e, $2 ($3%) kanë arritur kufirin e përcaktuar të $4, dhe $5 ($6%) kanë përputhje me një nga filtrat aktual të aktivizuar.