MediaWiki:Apihelp-flow+view-topiclist-param-offset-id/mk

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Вредност на отстапката (во форматот UUID) од каде ќе се почне со давање на темите. Се користи само со подреденоста newest