MediaWiki:Apihelp-query+revisions-example-first5-user/mk

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Дај ги првите 5 преработки на Главна страница кои се направени од корисникот „зададен од МедијаВики“ (MediaWiki default)