MediaWiki:Createaccount-text/aln

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Dikush ka krijue llogari me adresën tuej të emailit në translatewiki.net ($4) me nofkën "$2", dhe fjalëkalimin "$3". Kyçuni tash dhe ndërroni fjalëkalimin.

Nëse kjo llogari âsht krijue gabimisht, mundeni me injorue këtë email.