MediaWiki:Crosswikiblock-header/aln

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Kjo faqe lejon të bllokojnë përdorues në wiki të tjera. Ju lutemi të kontrolloni nëse ju keni të drejtë të veprojë në këtë wiki dhe veprimet tuaja ndeshje të gjitha politikat.