MediaWiki:Cx-license-agreement/sq

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Duke klikuar butonin "$1", ju pajtoheni me Kushtet e Përdorimite Përdorimit si dhe në mënyrë të pakthyeshme pajtoheni për lëshimin e kontributeve tuaja të përkthyera me këtë vegël, nën LicensënCC BY-SA 3.0 Licensën dhe nën LicensënGFDL duke kuptuar që nevojitet t'i bashkangjitet një hyperlink ose URL e nevojshme për CC BY-SA 3.0.