MediaWiki:Newsletter-subscribe-text/mk

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search

Страницава ви овозможува да се претплатите на билтенот „$1“. Ако се претплатите, ќе бидете известувани кога ќе излегуваат нови броеви.