MediaWiki:Newsletter-unsubscribe-text/mk

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search

Страницава ви овозможува да ја откажете претплатата на билтенот „$1“. Ако го направите ова, повеќе нема да добивате известувања кога ќе излегуваат новите броеви.