MediaWiki:Nocreatetext/sq

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search

Mundësia për të krijuar faqe të reja është kufizuar. Duhet të hyni ose të hapni një llogari për të krijuar faqe të reja, ose mund të ktheheni mbrapsh dhe të redaktoni një faqe ekzistuese.