MediaWiki:Notification-bs-review-assign-body/mk

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search

$1 ве покани да ја прегледате страницата „$2“. Откако ќе се најавите на викито, можете да ја отворите преку оваа врска: $3.