MediaWiki:Notification-bs-review-deny-and-restart-body/mk

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search

корисникот $1 се одѕва на вашата оценка на „$2“ и ги одби промените. Оценувањето автоматски ќе почне одново.