MediaWiki:Abusefilter-disallowed/sq

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Ky veprim është identifikuar automatikisht si i dëmshëm, dhe për këtë arsye i ndaluar. Nëse besoni se redaktimi i juaj të jetë konstruktiv, ju lutem informoni administratorin se çfarë ishit duke tentuar të bënit. Një përshkrim i shkurtër i rregullave të shpërdorimit që veprimet tuaja janë përputhur janë: $1