MediaWiki:Abusefilter-revert-preview-intro/mk

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Подолу се наведени постапките на филтерот за злоупотреби кои сега ќе бидат вратени. Проверете ги внимателно, па стиснете на „⧼abusefilter-revert-confirm⧽“ за да го потврдите избраното.