MediaWiki:Abusefilter-test-intro/mk

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Оваа страница ви овозможува да проверите филтер внесен во полето подолу според последните $1 промени. За да вчитате постоечки филтер, внесете го неговиот ID-број под полето за уредување, и стиснете на копчето „⧼abusefilter-test-load⧽“.