MediaWiki:Apihelp-query+coordinates-paramvalue-primary-secondary/mk

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search

Местоположбата на извесен објект кој се спомнува во статијата. Со еден наслов можат да се здружат било колку споредни координати.