MediaWiki:Cx-campaign-newarticle-notice/mk

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Сега полесно можете да создавате и нови содржини со преведување! Дали би сакале сега да ја пробате бета-алатката „Превод на содржини“?