MediaWiki:Optin-improvements/uk

From translatewiki.net
Jump to: navigation, search

Що покращено?

Знімок нової навігаційної панелі
Вдосконалена навігація

Нова система навігації дозволяє простіше зрозуміти, де ви перебуваєте і що робите, а також, куди ви можете перейти і як туди потрапити. З полем пошуку, розташованим у верхньому правому куті, пошук стає простішим і швидшим.

Знімок покращеної панелі інструментів
Покращення панелі редагування

Нові та поліпшені значки краще пасують до відповідних інструментів. Розділи, що згортаються, зменшують безлад, зберігаючи при цьому рідко вживані засоби на відстані клацання миші. Довідковий розділ забезпечує швидкий доступ до прикладів найуживаніших видів вікі-розмітки.

Як приєднатися

Щоб дізнатися більше про проект, а також взяти в ньому участь - відвідайте, будь ласка, вікі-сайт Ініціативи Ефективності. Там ви знайдете інформацію про наші гранти, наукові дослідження, проектування, релізи. Щоб поставити питання або залишити відгук, скористайтеся нашою сторінкою обговорення прототипу. Для вирішення конкретних питань, будь ласка, скористайтся відповідними сторінками обговорення. Якщо ви знайшли помилку, залиште, будь ласка, свої зауваження на сторінці обговорення релізу Babaco або за допомогою Bugzilla.

Дякуємо та чекаємо на ваші відгуки!!