Що ви робите?

Jump to navigation Jump to search

Що ви робите?

Нащо виправляти правильні переклади? З якого дива remote upload стало видаленим завантаженням? Як узагалі завантаження можу бути видаленим?

Ahonc (talk)18:38, 21 July 2021

А хіба це є правильно слово, як "віддалене"?

Втім, я сам хотів вам писати, ось щодо слів "приховати/сховати". Ось навіщо писати "приховати", якщо слово "сховати" є правильним словом, звичайно як і "приховати", але все ж таки?

Також хочу вибачитися, простоя редагую тільки на сайті "Fandom", тому я може чогось можу не знати.

DDPAT (talk)18:44, 21 July 2021
Edited by author.
Last edit: 18:59, 21 July 2021

А чому ні? http://sum.in.ua/s/viddalenyj , знач. 2, 4. Віддалене завантаження — завантаження файлів, які розміщені на іншому (віддаленому) сайті. Слово «приховати» вже усталене в інтерфейсі, навіть права називаються «приховувач»: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Приховувачі (як ви назвете їх для ховання?). Власне приховування — це таке собі не повне ховання, бо дає можливість потім відобразити (unhide) назад приховані дані. Ховання ж, на відміну від приховування, не передбачає можливості відображення знову.

Ahonc (talk)18:54, 21 July 2021

Зрозуміло, дякую вам. Я постійно слідкую за кожним, хто редагує українську локалізацію, і я це зазубрюю, а дещо можу не знати. Тому ще раз вам дякую за ще, буду знати.

DDPAT (talk)18:59, 21 July 2021

Привіт! У вас гігантський внесок за малий період часу — не женіть так, будь ласка :) У вас трапляються даремні переклади (гаджети у вікі Вікімедіа, скажімо, сто років називаються додатками, і хай так і буде), а бувають відверто хибні (той же монський Вікісловник) або і недопереклади (як «Meitei Вікіпедія», хоча в документації до цього повідомлення прямо сказано, що українською цю мову називають маніпурі). Тому хочеться вас попросити не поспішати :) Ви знаєте, що ви робите? ви щоразу впевнені в тому, що саме ви перекладаєте? Якщо ні, будь ласка, сповільніться і приділіть більше уваги кожному рядку. Розширення медіавікі нікуди не втечуть за той час 🙂

Ата (talk)18:49, 10 August 2021

Я іноді долучаюсь до перекладу Google, який в мене можна так сказати дуже добре допомагає перекладати дещо. Щодо гаджетів я написав вам на стіну, а щодо (недопереклади (як «Meitei Вікіпедія», хоча в документації до цього повідомлення прямо сказано, що українською цю мову називають маніпурі)), то це просто бувають складні слова, з якими можуть виникнути проблеми. Тому от-так.

DDPAT (talk)18:55, 10 August 2021
 
 
 
 
Nemo (talk)18:42, 27 October 2021

Yes, thank you, I will answer now in that topic. Although it was probably possible to create a new topic.

DDPAT (talk)19:08, 27 October 2021