We are performing a system maintenance on Wednesday 2021-09-22. Translatewiki.net will be inaccessible for short periods of time.

User talk:DDPAT

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search
translatewiki.net
Introduction
Getting started
Translation tutorial
How to start
See also
Localisation guidelines
Translating offline
FAQ
Support

Hi DDPAT. Welcome to translatewiki.net!

You can now start translating.

You should also check the portal for your language, the link is in the sidebar. Other useful pages are linked in the menu next to this message.

Your translations are transferred to the standard product every few days or every few weeks depending on the product. Please notice that it may take longer before you see your translation in the actual product.

It can be just a few days before they appear on Wikipedia, but a few months can pass between each new release of FreeCol.

We wish you a productive and pleasant stay. Please leave any questions on Support. Cheers!

-- WelcomeMessageBot (talk) 21:10, 30 June 2021 (UTC)

Contents

Thread titleRepliesLast modified
Що ви робите?518:55, 10 August 2021

Що ви робите?

Нащо виправляти правильні переклади? З якого дива remote upload стало видаленим завантаженням? Як узагалі завантаження можу бути видаленим?

Ahonc (talk)18:38, 21 July 2021

А хіба це є правильно слово, як "віддалене"?

Втім, я сам хотів вам писати, ось щодо слів "приховати/сховати". Ось навіщо писати "приховати", якщо слово "сховати" є правильним словом, звичайно як і "приховати", але все ж таки?

Також хочу вибачитися, простоя редагую тільки на сайті "Fandom", тому я може чогось можу не знати.

DDPAT (talk)18:44, 21 July 2021
Edited by author.
Last edit: 18:59, 21 July 2021

А чому ні? http://sum.in.ua/s/viddalenyj , знач. 2, 4. Віддалене завантаження — завантаження файлів, які розміщені на іншому (віддаленому) сайті. Слово «приховати» вже усталене в інтерфейсі, навіть права називаються «приховувач»: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Приховувачі (як ви назвете їх для ховання?). Власне приховування — це таке собі не повне ховання, бо дає можливість потім відобразити (unhide) назад приховані дані. Ховання ж, на відміну від приховування, не передбачає можливості відображення знову.

Ahonc (talk)18:54, 21 July 2021

Зрозуміло, дякую вам. Я постійно слідкую за кожним, хто редагує українську локалізацію, і я це зазубрюю, а дещо можу не знати. Тому ще раз вам дякую за ще, буду знати.

DDPAT (talk)18:59, 21 July 2021

Привіт! У вас гігантський внесок за малий період часу — не женіть так, будь ласка :) У вас трапляються даремні переклади (гаджети у вікі Вікімедіа, скажімо, сто років називаються додатками, і хай так і буде), а бувають відверто хибні (той же монський Вікісловник) або і недопереклади (як «Meitei Вікіпедія», хоча в документації до цього повідомлення прямо сказано, що українською цю мову називають маніпурі). Тому хочеться вас попросити не поспішати :) Ви знаєте, що ви робите? ви щоразу впевнені в тому, що саме ви перекладаєте? Якщо ні, будь ласка, сповільніться і приділіть більше уваги кожному рядку. Розширення медіавікі нікуди не втечуть за той час 🙂

Ата (talk)18:49, 10 August 2021

Я іноді долучаюсь до перекладу Google, який в мене можна так сказати дуже добре допомагає перекладати дещо. Щодо гаджетів я написав вам на стіну, а щодо (недопереклади (як «Meitei Вікіпедія», хоча в документації до цього повідомлення прямо сказано, що українською цю мову називають маніпурі)), то це просто бувають складні слова, з якими можуть виникнути проблеми. Тому от-так.

DDPAT (talk)18:55, 10 August 2021