Jump to content

User talk:stultiwikia

From translatewiki.net

You may (and it would be more convenient to) text me via my Turkish Wikipedia talk page

Welcome to translatewiki.net!

translatewiki.net
Introduction
Getting started
Translation tutorial
How to start
See also
Localisation guidelines
Translating offline
FAQ
Support

Hi Stultiwikia. Welcome to translatewiki.net!

You can now start translating.

You should also check the portal for your language, the link is in the sidebar. Other useful pages are linked in the menu next to this message.

Your translations are transferred to the standard product every few days or every few weeks, depending on the product. Please notice that it may take longer before you see your translation in the actual product.

We wish you a productive and pleasant stay. Please leave any questions on Support (the link is also available on any page, in the navigation sidebar). Cheers!


-- 16:36, 7 May 2011 (UTC)

Contents

Thread titleRepliesLast modified
Arystanbek çevirleri522:47, 29 May 2015
Invalid rally claim013:12, 24 May 2015

Arystanbek çevirleri

Merhaba Stultiwikia. Arystanbek'in "Türkçe" çevirilerine biraz ilerleme kaydettim ancak yardıma ihtiyacım var. Çok becerikli değilim o kadar. Teşekkür ederim.

Meelo (talk)16:51, 28 May 2015

Bakalım bakalım. Hepsi toptan geri alınmalıydı bence. Bunu yapacaklarına makine çevirisi yapsınlar nedir bu saçmalık. İlgilenmeye çalışırım gelecek zamanlara.

--Stultiwikiatext me22:19, 29 May 2015

Şurada en son mesaja bakarsan bir hizmetlinin cevabını göreceksin. Ayrıca bu değişiklikleri neden yaptığını şuradan anlamaktayız :)

Meelo (talk)22:40, 29 May 2015

Heh :)) Neyse, kendi onun için yapmadım diyor. İyi niyet varsayıp geçiyoruz. Hamallığımıza dönüyoruz. :) Kolay gelsin.

--Stultiwikiatext me22:45, 29 May 2015
 

Yardım istememin nedeni İngilizcemin kısıtlı olması. Her geçen gün ilerlese de elbette her şeyi çeviremiyorum. O yüzden daha çok temel metinleri çevirmeyi tercih ediyorum. Aşırı kompleks olanlara sık sık dokunursam sonum Arystanbek gibi olabilir :D Bir hatamı gördüğünüz yerde müdahale edip, beni uyarırsanız hiç darılmam açıkçası. Tek isteğim hatamı bana anlatmanız olacak yoksa nasıl öğreneceğim? :)

Meelo (talk)22:44, 29 May 2015

Fazla vakit ayırıp üzerine düşemem ama ben de diğer Vikipedistlerden Sayginer gibi kullanıcılar da diğerlerinin çevirilerininde üzerilerinden geçiyolar sağolsunlar. Örneğin, çevirilerinizle ilgili değişiklik yapıldığı epostasını aldığınızda dönüp bakarsanız neyi yanlış yaptığınızı görebilmiş olursunuz. Birebir hatalarınızı burda anlatmam çok zor. Yine de olduğu kadar bildiğiniz kadar yapmanız, "review" etmeniz bile faydalı. Elinize sağlık.

--Stultiwikiatext me22:47, 29 May 2015
 
 
 

Invalid rally claim

Hi. Your claim for a cut in the rally bounty is unfortunately not yet valid. See the rally page for a detailed reason.

Siebrand13:12, 24 May 2015