Tłumaczenie:Offline

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Translating:Offline and the translation is 100% complete.

translatewiki.net
Wprowadzenie
Początki
Od czego zacząć
Procedura
Pozostałe
Statystyki
Statystyki grup
Zobacz również
Wytyczne dla lokalizacji
Praca bez bezpośredniego dostępu (off-line)
FAQ
Wsparcie

To jest strona pomocy dla uczestników, którzy chcą pracować nad tłumaczeniami w trybie offline (bez dostępu do Internetu).

Na stronie Special:Translate możesz wyeksportować (zapisać) grupę komunikatów do pliku .po/gettext, by pracować nad nimi offline. Następnie możesz zaimportować (wgrać) swoje tłumaczenie o ile masz "uprawnienia tłumacza offline" (możesz złożyć wniosek o przyznanie uprawnień gdy zostaniesz uznany za wiarygodnego tłumacza online). Za pierwszym razem prosimy skompresować swój plik gettext i wysłać go emailem do "translatewiki AT translatewiki KROPKA net" z podaniem swojej nazwy użytkownika translatewiki.net. Twoja pierwsza paczka tłumaczeń zostanie importowana przez naszego pracownika.

W przypadku innych sugestii technicznych, ostrzeżeń i uwag na temat korzystania z funkcji tłumaczenia w trybie offline, zapoznaj się z dokumentacją.

Kliknięcie poniższego linku spowoduje pobranie pliku .po/gettext dla Twojego języka ustawionego w preferencjach. Ten plik ma kodowanie UTF-8.

Powyższe linki są dostosowane do MediaWiki. W Special:LanguageStats możesz przejść do dowolnej grupy i tam wybrać „Export”, a następnie wybrać „Export for off-line translation”, aby wyeksportować do gettext.

Linki do dodatkowych źródeł