Tłumaczenie:Offline

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Translating:Offline and the translation is 78% complete.
Outdated translations are marked like this.


translatewiki.net
Wprowadzenie
Początki
Translation tutorial
Od czego zacząć
Zobacz również
Wytyczne dla lokalizacji
Praca bez bezpośredniego dostępu (offline)
FAQ
Wsparcie

To jest strona pomocy dla uczestników, którzy chcą pracować nad tłumaczeniami w trybie offline (bez dostępu do Internetu).

Na stronie Special:Translate możesz wyeksportować (zapisać) grupę komunikatów do pliku .po/gettext, by pracować nad nimi offline. Następnie możesz zaimportować (wgrać) swoje tłumaczenie o ile masz "uprawnienia tłumacza offline" (możesz złożyć wniosek o przyznanie uprawnień gdy zostaniesz uznany za wiarygodnego tłumacza online). Za pierwszym razem prosimy skompresować swój plik gettext i wysłać go emailem do "translatewiki AT translatewiki KROPKA net" z podaniem swojej nazwy użytkownika translatewiki.net. Twoja pierwsza paczka tłumaczeń zostanie importowana przez naszego pracownika.

W przypadku innych sugestii technicznych, ostrzeżeń i uwag na temat korzystania z funkcji tłumaczenia w trybie offline, zapoznaj się z dokumentacją.

Kliknięcie poniższego linku spowoduje pobranie pliku .po/gettext dla Twojego języka ustawionego w preferencjach. Ten plik ma kodowanie UTF-8.

Powyższe linki są dostosowane do MediaWiki. W Special:LanguageStats możesz przejść do dowolnej grupy i tam wybrać „Export”, a następnie wybrać „Export for off-line translation”, aby wyeksportować do gettext.

Linki do dodatkowych źródeł