Переклад:Офлайн

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Translating:Offline and the translation is 78% complete.
Outdated translations are marked like this.


translatewiki.net
Вступ
Початки
Translation tutorial
З чого почати
Дивіться також
Настанови щодо локалізації
Робота без безпосереднього доступу (offline)
ЧаП
Підтримка

Це сторінка довідки для користувачів, які хочуть працювати над перекладами офлайн.

На сторінці Special:Translate Ви можете експортрувати групу повідомлень у файл .po/gettext file, і працювати над ним офлайн. Ви можете завантажити або імпортувати свої переклади, якщо у Вас є «права офлайн-перекладача» (Ви можете подати на них запит після того, як доведете, що є надійним онлайн-перекладачем). Для першої подачі, будь ласка, заархівуйте свій файл gettext і надішліть його поштою на «translatewiki AT translatewiki DOT net», вказавши своє ім'я користувача на translatewiki.net. Ваша перша подача буде імпортована штатним працівником.

Різні технічні підказки, попередження та примітки щодо використання функції офлайн-перекладу, будь ласка, дивіться документацію.

Натискання на посилання унизу видасть Вам завантаження файлу .po/gettext для Вашої мови, вказаної на сторінці Special:Preferences. Цей файл має кодування UTF-8.

Посилання угорі стосуються MediaWiki. На Special:LanguageStats Ви можете перейти на будь-яку групу і вибрати там «Export», потім обрати «Export for off-line translation», щоб експортувати у gettext.

Веб-посилання на додаткові ресурси