טכנולוגיה

From translatewiki.net
This page is a translated version of the page Technology and the translation is 100% complete.


translatewiki.net משתמש בכמה טכנולוגיות מסייעות כדי להאיץ את עבודת התרגום תוך הפקת תוצאות טובות יותר; ר' מדריך תרגום ותיעוד באופן כללי למידע נוסף על מנוע התרגום שאינו ייחודי לוויקי הזה.

עזרי תרגום

עזרי התרגום הפשוטים ביותר הם רק אוסף של מידע שעשוי להיות שימושי.

תרגומים לשפות אחרות
אפשר לבחור כל שפה שרוצים לראות בעת התרגום. תרגומים לשפות נבחרות מוצגים אם הם כבר קיימים. תרגומים לשפה קשורה עשויים לתת רעיונות לגבי מילים ומבני דקדוק. אפשר גם להשתמש בהם כדי ללמוד על שפה אחרת!
תיעוד הודעה
כל תוכנה מכילה את אותן הודעות מסובכות שקשה להבין, אפילו עם הקשר. רוב הסיכויים שלהודעות האלו כבר יש תיעוד מועיל באתר translatewiki.net. אפילו אם אין כאלה, אנו נסייע לך להבין אותן. צריך רק להגיש בקשה בדף Support. התיעוד מסביר על ההקשר (כפתור, כותרת), תוכן המשתנים וכל השאר שראוי להכיר בעת תרגום.
בדיקות תחביריות
יישמנו בדיקות פשוטות שמתריעות על טעויות פשוטות כמו משתנים לא בשימוש ולא ידועים, תגי HTML לא תקינים וסוגריים לא מאוזנים. השגיאות הפשוטות האלו עלולות לגרום לעיתים קרובות לתצוגה מעוותת או פגומה, לכן חשוב למצוא אותן מוקדם.
מילון מונחים
למתרגמים יש גישה נוחה לתרגומים מומלצים בעת התרגום. אנו מספקים כלים לניהול מילון מונחים בכל שפה. ניתן לפתוח דיונים למונחים ללא תרגום ברור.

טכנולוגיות תרגום

מדובר בטכנולוגיות מתקדמות יותר, שמנצלות הישגים בתחומי מדעי המחשב וטכנולוגיות שפה.

זיכרון תרגום
זיכרון תרגום עוזר לך לבצע תרגומים עקביים יותר, ומאיץ את התרגום של הודעות דומות וחוזרות על עצמן. זיכרון התרגום שלנו משותף לכל הפרויקטים הנתמכים.
תרגום מכונה
אנו משלבים שירותי תרגום מכונה כדי להאיץ את התרגום. רשימת הספקים הנתמכים והשפות הנתמכות עשויה להשתנות מעת לעת.