Технологія

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Technology and the translation is 100% complete.


Translatewiki.net використовує кілька допоміжних технологій для прискорення перекладу та отримання якісних результатів; див. посібник з перекладу та загалом документацію, щоб дізнатися більше про двигун перекладу, і не лише у цій вікі.

Допомога в перекладі

Найпростіша допомога в перекладі — це набір потенційно корисних відомостей.

Переклади на інші мови

Ви можете обрати, переклади на які інші мови для Вас відображатимуться. Переклади на споріднені мови можуть підказати вам правильний переклад слів і граматичну структуру. Можете й просто скористатися цим інструментом для вивчення іншої мови.

Опис повідомлень

У кожній програмі бувають неочевидні повідомлення, які важко перекласти навіть знаючи контекст. Швидше за все, такі повідомлення вже мають описи в translatewiki.net. Навіть якщо це не так, то ми допоможемо вам їх отримати. Просто помістіть запит на нашу сторінку підтримки. В описі повідомлень зазвичай йдеться про контекст (кнопка це чи заголовок сторінки), значенні змінних і іншої корисної при перекладі інформації.

Перевірка синтаксису

Ми зробили простий механізм перевірки синтаксису, що попередить вас про невикористані або невідомі змінні, помилки в HTML-розмітці чи несиметричність дужок. Ці помилки можуть призвести до неправильного відображення інформації, тому важливо виявити їх якомога раніше.

Технології перекладу

Це більш передові технології, що дозволяють скористатися досягненнями в галузі інформатики та лінгвістики.

Пам'ять перекладів

Ми використовуємо програму, що реалізує пам'ять перекладів, з набору translate toolkit . Пам'ять перекладів дозволяє робити більш цілісні переклади, прискорює процес перекладу схожих і повторюваних повідомлень.

Переклад від Yandex і Microsoft

Ви також можете скористатися підказками від служби перекладів Yandex або Microsoft . Більше не потрібно копіювати-вставляти вручну. Коли ви починаєте переклад, пропозиція перекладу вже знаходиться на сторінці!