Technologija

From translatewiki.net
This page is a translated version of the page Technology and the translation is 100% complete.


translatewiki.net naudoja keletą pagalbinių technologijų, kad pagreitintų vertimo darbą ir gautų geresnius rezultatus; žiūrėkite vertimo pamoką ir bendrą dokumentaciją dėl daugiau informacijos apie vertimo variklį, kuris nėra specifiškas šiai viki.

Vertimo pagalba

Paprasčiausios pagalbinės vertimo priemonės - tai tik potencialiai naudingos informacijos rinkinys.

Vertimai į kitas kalbas
Galite pasirinkti bet kokias kalbas, kurias norite matyti verčiant. Rodomi vertimai į pasirinktas kalbas, jei jie jau yra. Vertimai į giminingas kalbas suteikia papildomos informacijos apie žodžius ir gramatines struktūras. Arba tiesiog galite sužinoti ką nors apie kitas kalbas!
Pranešimo dokumentacija
Visa programinė įranga turi sudėtingų pranešimų, kuriuos sunku suprasti, net ir žinant kontekstą. Tikėtina, kad šie pranešimai jau turi naudingą dokumentaciją translatewiki.net. Net jei jos nėra, mes padėsime ją gauti. Tiesiog pateikite savo užklausą mūsų Support puslapyje. Dokumentacijoje rasite informacijos apie kontekstą (mygtuką, pavadinimą), kintamųjų turinį ir visa kita, ką reikia žinoti verčiant.
Sintaksės patikrinimai
Įdiegėme paprastus patikrinimus, kurie įspėja apie paprastas klaidas, pvz., nepanaudotus ir nežinomus kintamuosius, blogą HTML žymėjimą ir neužbaigtus skliaustus. Dėl šių paprastų klaidų, pateikiama informacija gali būti atvaizduota neteisingai, todėl svarbu klaidas rasti kuo anksčiau.
Žodynėlis
Versdami vertėjai turi lengvą prieigą prie sutartų vertimų. Pateikiame įrankius žodynėliui tvarkyti kiekviena kalba. Galima pradėti diskusijas dėl terminų be aiškaus vertimo.

Vertimo technologijos

Tai pažangesnės technologijos, kurios leidžia naudotis informatikos ir kalbų technologijų pasiekimais.

Vertimo atmintis
Vertimų atmintis padeda kurti nuoseklesnius vertimus ir pagreitina panašių ir pasikartojančių pranešimų vertimą. Mūsų vertimų atmintis veikia visuose palaikomuose projektuose.
Mašininis vertimas
Integruojame mašininio vertimo paslaugas, kad pagreitintume vertimą. Palaikomų teikėjų ir palaikomų kalbų sąrašas laikui bėgant gali kisti.