Translating:How to start/lt

From translatewiki.net
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Translating:How to start and the translation is 91% complete.
Outdated translations are marked like this.
translatewiki.net
Įvadas
Naudotojo gidas
Vertimo pamoka
Kaip pradėti
Žiūrėkite taip pat
Lokalizacijos gairės
Vertimas neprisijungus
DUK
Parama

Kaip pradėti

Pirmiausia, kad pradėtumėte dirbti, jums reikės naudotojo paskyros. Ją sukursite greičiau nei per minutę ir ji bus reikalinga tam, kad galėtumėte stebėti savo darbą.

Kurdami paskyrą atliksite keletą bandomų vertimų, kad būtų aišku, jog pakankamai suprantate kalbas. Šie vertimai nėra publikuojami, tačiau bus palyginti su senesniais patikimų naudotojų vertimais prieš suteikiant jums teisę versti realius pranešimus. Tai reiškia, kad jūsų verčiami pranešimai bus naudojami vėliau atnaujinant programą/tinklalapį!

Palaikykite ryšį

Puslapyje Support galite bet ko paklausti arba pasiūlyti.

Vartotojo sąsajos kalbos portalas (pvz., Portal:lt lietuvių kalbai) yra pagrindinė vieta, kur galite pamatyti tam tikrą informaciją bei veiklos statistiką apie šios kalbos bendruomenę. Čia taip pat galima bendrauti su kitais vertėjais ta kalba, aptarti terminologiją ir pan.

Special:WebChat leidžia prisijungti prie "IRC" kanalo naudojant interneto naršyklę. Daugiau informacijos apie "IRC" rasite čia m:IRC. Trumpai tariant, galite bendrauti realiuoju laiku su translatewiki.net kūrėjais ir darbuotojais, jei tuo metu jie ten darbuojasi.

Pradėti versti

Gavę leidimą versti, jūsų įvesties taškas greičiausiai bus vertimo įrankis. Jame išvardytos visos mūsų turimos pranešimų grupės. Dauguma vertimų atliekami naudojant šį įrankį, žr. vadovėlis.

Taip pat patikrinkite verčiamos programinės įrangos projekto puslapį, nes ten gali būti svarbių nurodymų bei patarimų. Nuorodos į projekto puslapius pateikiamos trumpoje santraukoje, rodomoje vertimo sąsajos viršuje.